Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
SkyUp відкрила продаж квитків до Франції з Києва та Харкова

Рейси будуть здійснюватись двічі та тричі на тиждень.

Українська авіакомпанія SkyUp відкрила продаж квитків до Франції з Києва та Харкова. Про це йдеться на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Рейси Київ – Париж (аеропорт Шарль-де-Голль) будуть здійснюватись від 11 червня 2019 року тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга та щонеділі. Вартість квитка в один бік без багажу – від 2 248 грн.

Рейси Київ – Ніцца будуть здійснюватись від 12 червня 2019 року двічі на тиждень: щосереди та щосуботи. Вартість квитка в один бік без багажу – від 2 917 грн.

Рейси Харків — Париж (аеропорт Шарль-де-Голль) будуть здійснюватись від 11 червня 2019 року двічі на тиждень: щовівторка та щоп’ятниці. Вартість квитка в один бік без багажу — від 2 714 грн.

Нагадаємо, нещодавно авіакомпанія SkyUp анонсувала відкритя рейсів до міст Вірменії та Болгарії  та Хорватії

ВідеоПро новий український авіарекорд та вирубку карпатських лісів - розмова з Дмитром Комаровим

Автор та ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров разом з друзями-авіаторами встановив рекорд України. На чотиримісному літаку вони облетіли всі області України, окрім зони бойових дій та Криму. Шокований побаченим, мандрівник прийшов до студії Сніданку і розповів про свою подорож, рекорд та глобальну проблему знищення карпатських лісів.  

Про новий український авіарекорд та вирубку карпатських лісів - розмова з Дмитром Комаровим

Залиште свій коментар

Вибір редакції