Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Омані запроваджено електронну туристичну візу

Туристи зобов'язані оформляти візи заздалегідь.

Від 1 листопада 2019 року туристи усіх національностей, які відвідують султанат Оман, зобов'язані заздалегідь купувати електронну туристичну візу, повідомляє thenational.ae.

Згідно з новим розпорядженням уряду, заявки на оформлення віз більше не приймаються на прикордонних пунктах пропуску.

Заявники повинні зайти на портал уряду, завантажити копію паспорта і фотографії, а також сплатити візовий збір. Тих, хто не подав заяву на візу заздалегідь, будуть розгортати на пунктах контролю.

Заявку можна подати на спонсорську (наприклад, для водіїв, нянь та інших працівників, які подорожують з сім'єю роботодавця) і неспонсорську туристичну візу, туристичну візу для резидентів країн РСАДПЗ або експрес-дозвіл на відвідування країни. Процес оформлення займає до чотирьох днів.

Паспорт повинен бути дійсний протягом шести місяців з дати в'їзду. В залежності від національності, вартість оформлення візи складе від 50 до 500 дирхамів (US$ 13 – 130).

Резиденти країн РСАДПЗ можуть подорожувати до Оману за туристичною візою GCC Resident Tourist Visa: при цьому професія головного мандрівника повинна відповідати вимогам влади Оману і входити в перелік схвалених. Його компаньйон може подорожувати по візі Visa Type 29B.

Нерезиденти країн РСАДПЗ повинні подати заявку на безкоштовну спільну візу Дубая і Оману в посольстві Оману або в офісі туристичних агентств. Після отримання дозволу туристи можуть подорожувати до Оману авіатранспортом або наземним транспортом через прикордонний пункт Хатта, при цьому віза повинна бути дійсна хоча б протягом 21 дня.

Нова ініціатива обіцяє зробити подорожі з ОАЕ Оман більш комфортними і швидкими.

РСАДПЗ- Рада співробітництва арабських держав Перської затоки. Сюди входять такі країни: Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ, Оман, Саудівська Аравія.

Нагадаємо, Україна підписала безвиз з Монголією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції