Ніс Статуї Свободи виставили на продаж

Ніс Статуї Свободи виставили на продаж

У Нью-Йорку готується унікальний аукціон

У Нью-Йорку з торгів продадуть низку курйозних речей, старожитностей та предметів, які в різний час належали різним знаменитостям.

У Нью-Йорку готується унікальний аукціон, який обіцяє привернути увагу багатьох колекціонерів, любителів старовини, курйозів і речей, що належали знаменитостям.

Серед предметів, які виставив на продаж аукціонний дім "Гернсі", - капелюх Майкла Джексона, перша банкнота в один долар, ковдра, якою прикривався президент Кеннеді, сидячи у відкритому лімузині в Далласі, де його вбили.

Ще одна унікальна річ - мідна форма для реставрації кінчика носа Статуї Свободи. Художньої цінності вона не представляє, але символічне значення Статуї Свободи настільки велике, що мідна заготівля, яка належала родині реставратора, може зацікавити колекціонерів.

Також на торги виставлено сонцезахисні окуляри легендарного рок-музиканта Джима Моррісона, та інші окуляри, які носив знаменитий кіноактор Стів Маккуїн у фільмі "Булліт". Можна буде купити малюнки Уолта Діснея, плакати, афіші, фотографії, одяг знаменитостей, фігури тварин зі старовинних американських каруселей.

"Є ще один предмет, який представляє неабияку цінність. Це сережки і намисто з діамантами та перлами, які носила принцеса Діана незадовго до смерті. У цих прикрасах вона була на балеті "Лебедине озеро", яким відкрився балетний сезон в Англії. Це єдине прикраса, яке не належить її сім'ї, і нам надано право виставити його на аукціон", - розповів власник аукціонного дому Арлен Еттінгер.

Аукціон призначений на 24 вересня. Проходити він буде в приміщенні арсеналу на манхеттенському Парк Авеню. Але робити ставки можна буде через телефон чи Інтернет в реальному часі.

Читайте також:

Оголеного Джона Леннона виставили на аукціон

Малюнок американської курки продадуть з аукціону

Творці культового серіалу Lost розпродають всі речі зі зйомок

У Лондоні зведуть вежу імені Лакшмі Міттала, вищу за статую Свободи

Повʼязані теми:

Наступна публікація