Малюнок американської курки виставили на аукціон

Малюнок американської курки виставили на аукціон

"Феєрверки" стали дебютним малюнком, однак на цьому курка не зупиниться і продовжить займатися живописом. До Різдва вона створить відразу кілька нових робіт.

Малюнок американської курки виставили на аукціон
Малюнок, створений куркою на прізвисько Саймон, виставили на онлайн-аукціон eBay.

Робота виконана птахом акриловими фарбами на чорному аркуші паперу. Малюнок оцінюється в 535 доларів, однак торги поки не закриті - аукціон завершиться тільки 25 вересня.

Курка "написала" картину під назвою "Феєрверки", використовуючи жовтий, помаранчевий і червоний кольори. Свій "підпис" - відбиток лапи в кутку роботи - Саймон поставила синьою фарбою. Гроші, виручені від продажу малюнка, будуть передані на будівництво нового дитячого майданчика в місті Меррімек, штат Нью-Гемпшир.

За словами господині Саймон, Уенді Томас, "Феєрверки" стали дебютним малюнком Саймон, однак на цьому курка не зупиниться і продовжить займатися живописом. До Різдва вона створить відразу кілька нових робіт.

Саймон, яка, як стверджує її господиня, дуже товариська і любить, коли її обнімають, живе в господарстві Уенді Томас у місті Меррімек разом з 33 іншими курми. Сусідки Саймон по курятнику не займаються живописом.

Читайте також:

У Німеччині відбулася гарбузова регата

У Празі стартував міжнародний фестиваль конопель

Друзі подовжують людині життя, вважають американські вчені

Повʼязані теми:

Наступна публікація