Жіночою косметикою можна забальзамувати трупи

Жіночою косметикою можна забальзамувати трупи

Косметика шкідлива

Компоненти косметичних продуктів роз'їдають шкіру, викликають алергію і навіть рак.

У косметиці виявили небезпечні для жіночого здоров'я і краси продукти. Деякі з них навіть використовують для бальзамування трупів.

Так, колаген (еластин) як компонент туалетного мила може роз'їдати і перезволожувати шкіру. Формальдегід, або формалін, який використовують для консервації мертвих тіл, нерідко додають у лак для нігтів, креми і шампуні. У живих здатний викликати подразнення дерми, алергію. Формальдегід пов'язують з виникненням астми та раку. На етикетках позначається як formaldehyde, formalin, formic aldehyde, oxomethane, oxymethylene.

Сонцезахисні засоби та гелі для вмивання можуть містити гідрохінон. Він і його похідні "задіяні" у розвитку певних видів раку, нейротоксичності та ендокринних порушень.

Мінеральна олія (mineral oil) - один з найпоширеніших елементів у засобах для краси. На ярличку виглядає так: liquidum paraffinum, paraffin oil, paraffin wax. Зазвичай цей препарат отримують з нафтопродуктів. Він закупорює пори і не дає шкірі дихати.

Фталати включають до складу парфумерії. Види фталатів DEHP, DBP і BBP заборонені в Англії.

Пропіленгліколь - частий гість всіх типів косметики. Потенційно небезпечний. Може провокувати алергію, проблеми з печінкою і нирками.

Нагадаємо, раніше дослідники виявили у продуктах-тестерах в косметичних магазинах паличку e.coli, яка може призводити до захворювань, якщо виходить за межі кишкового тракту.

Читайте також:

У жіночій косметиці знайшли смертельно небезпечні бактерії

Білявку вбила фарба для волосся

Макіяж покращує поставу та координацію рухів


Повʼязані теми:

Наступна публікація