Жіночою косметикою можна забальзамувати трупи

Компоненти косметичних продуктів роз'їдають шкіру, викликають алергію і навіть рак.

У косметиці виявили небезпечні для жіночого здоров'я і краси продукти. Деякі з них навіть використовують для бальзамування трупів.

Так, колаген (еластин) як компонент туалетного мила може роз'їдати і перезволожувати шкіру. Формальдегід, або формалін, який використовують для консервації мертвих тіл, нерідко додають у лак для нігтів, креми і шампуні. У живих здатний викликати подразнення дерми, алергію. Формальдегід пов'язують з виникненням астми та раку. На етикетках позначається як formaldehyde, formalin, formic aldehyde, oxomethane, oxymethylene.

Сонцезахисні засоби та гелі для вмивання можуть містити гідрохінон. Він і його похідні "задіяні" у розвитку певних видів раку, нейротоксичності та ендокринних порушень.

Мінеральна олія (mineral oil) - один з найпоширеніших елементів у засобах для краси. На ярличку виглядає так: liquidum paraffinum, paraffin oil, paraffin wax. Зазвичай цей препарат отримують з нафтопродуктів. Він закупорює пори і не дає шкірі дихати.

Фталати включають до складу парфумерії. Види фталатів DEHP, DBP і BBP заборонені в Англії.

Пропіленгліколь - частий гість всіх типів косметики. Потенційно небезпечний. Може провокувати алергію, проблеми з печінкою і нирками.

Нагадаємо, раніше дослідники виявили у продуктах-тестерах в косметичних магазинах паличку e.coli, яка може призводити до захворювань, якщо виходить за межі кишкового тракту.

Читайте також:

У жіночій косметиці знайшли смертельно небезпечні бактерії

Білявку вбила фарба для волосся

Макіяж покращує поставу та координацію рухів


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: