Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аферисти "розводять" киян фальшивими талонами на бензин

У міліції просять відразу ж писати заяви про факт шахрайства.

У Києві знову з'явилися шахраї, які продають фальшиві талони на паливо.

Про це пише "Сегодня" з посиланням на слова потерпілої.

"В суботу близько 17:00 я припаркувалася біля ринку на Севастопольській площі, до мене підбігла жінка. Вона сказала, що продає талони на дизель по 7,5 грн за літр (зараз він коштує 10 грн). Жінка запевняла, що бере талони у чоловіка, а йому їх на роботі видають. Я вирішила купити відразу три талони по 20 літрів, заплатила 450 грн", - сказала жінка.

Сумнівів у тому, що талони справжні, не було, оскільки на них стояла голограма, мокра печатка. "Увечері я вирішила заправитися, під'їхала на заправку, а там мені відразу ж заявили - віднесіть ці папірці туди, де взяли. Це підробка", - заявила постраждала і додала, що має намір звернутися в міліцію.

При цьому, у службі підтримки АЗС повідомленню про підроблені талони дуже здивувалися.

"Ви знаєте, це у нас вперше таке. Повідомлення буде зафіксоване, і наша служба безпеки обов'язково розбереться. Наші талони теж з голограмою і штрихкодом, але їх продають виключно в офісі, а не на вулиці", - сказав оператор сервісного центру.

У самій міліції кажуть, що останнім часом випадки шахрайства з фальшивими заправними талонами почастішали. "Недавно затримали чоловіка, який заробляв на продажу підроблених талонів далекобійникам. У таких випадках треба обов'язково писати заяву в міліцію і вказати місце, де талон був проданий. Так ми зможемо знайти шахраїв", - зазначив начальник прес-служби міліції Києва Ігор Михалко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції