Amnesty International не вважає Тимошенко в'язнем сумління

Дата публікації
Перегляди
2747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Amnesty International не вважає Тимошенко в'язнем сумління

Юлія Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Правозахисна організація Amnesty International стежить за наданням Тимошенко медичної допомоги.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International не вважає екс-прем'єра Юлію Тимошенко в'язнем сумління, але наполягає на її звільненні.

Про це йдеться в повідомленні організації, поширеному в п'ятницю, 25 листопада.

"У день, коли Юлії Тимошенко було винесено вирок, Amnesty International заявила, що діяння, за які вона була засуджена, не відповідають ознакам кримінального порушення, і що її кримінальне переслідування було політично мотивованим", - нагадали в організації.

"Таким чином, ми закликали до скасування вироку, зняттю звинувачень і звільнення Тимошенко. Ми продовжуємо це робити. Однак Amnesty International не вважала і досі не вважає Тимошенко в'язнем сумління, тобто затриманою виключно за свідоме вираження своїх переконань", - уточнили правозахисники .

Що стосується умов перебування Тимошенко під вартою, то Amnesty International закликає до надання їй всієї необхідної медичної допомоги відповідно до міжнародних стандартів, які застосовуються до всіх ув'язнених.

Amnesty International розуміє, що Тимошенко була доставлена ​​в лікарню для обстеження спини, і в даний час проходить курс лікування в СІЗО.

"Тому організація не вважає, що умови її утримання рівносильні жорстоким, нелюдським або таким, що принижують гідність в сенсі ст.3 Європейської конвенції про права людини та основні свободи", - підкреслили в повідомленні.

Читайте також:

Тимошенко перевели в іншу камеру через планові техроботи

У церквах помоляться за здоров'я Тимошенко в день її народження

Бютівець розповів, як Тимошенко тягнули до лікарні з рядном на голові

Міліція хоче зірвати концерт для Тимошенко під СІЗО

Наступна публікація