Бренд року 2016. Вся правда про переможців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

 "Бренд року" - це бізнес-конкурс національного масштабу, нагорода – що є прямим доказом успіху та визнання компанії.

7 квітня 2016 року в "Будинку Зустрічей Президента" відбулася церемонія вручення нагород самого престижного бізнес-конкурсу країни "Бренд року". Експерти, що увійшли до складу "Гільдії брендів",  присудили перемоги в 10 категоріях конкурсу, де змагалися кращі з кращих брендів країни. "Бренд року" - це бізнес-конкурс національного масштабу, нагорода – що є прямим доказом успіху та визнання компанії. 2016 рік відкрив нові імена, які не зважаючи на нинішню економічну ситуацію в країні, зробили свій бізнес успішним та досягли високих результатів у своїй сфері.

Яскравим прикладом слугує будівельна фірма "Синергія", що стала дебютантом конкурсу і першим забудовником працюючим саме в сфері заміської нерухомості. "Синергія" довела, що може створити гідну конкуренцію самим сильним столичним девелоперам.

Всього за 5 років діяльності БФ "Синергія" зарекомендувала себе, як чесний та надійний забудовник із вкрай швидкими темпами будівництва. 21 об'єкт вже зданий до експлуатації, 13 проектів на стадії реалізації. Вагомою перевагою девелопера є здача об'єктів в експлуатацію раніше заявлених термінів. Містобудівна діяльність – відмінна риса "Синергії", так при будівництві своїх об'єктів забудовник робить акцент на розвиток, не лише внутрішньої інфраструктури своїх комплексів, а й на соціальній інфраструктурі міста в  цілому. Забудовник "Синергія" зайнятий будівництвом дитячого садку, торгівельного центру, встановленням нових зупинок громадського транспорту, активно допоміг реконструювати міський парк, басейн, стадіон, що позитивно позначається на соціальному житті мешканців столичного передмістя.

С 2015 року БФ "Синергія" працює над будівництвом житлового комплексу "Синергія 2". Перші 4 черги, якого були здані в експлуатацію на 3 місяців раніше заявлених термінів. Питання інфраструктури ЖК "Синергія 2" займає важливу нішу, тому свої двері вже відкрили міні-маркет, аптека, незабаром відбудеться відкриття дитячої кімнати та салону краси.

Забудовник вирішив не зупинятися на досягнутому результаті та анонсував проект ЖК "Синергія 3", як перший smart комплекс Ірпеня. На території комплексу буде розміщено торгівельний центр, дитячий садок та coworking приміщення, призванні допомогти вести бізнес за крок від своєї квартири та ще понад 3000 м2 для розміщення об'єктів комерційної інфраструктури.

Кращі архітектори країни ретельно продумали усі деталі майбутнього smart комплексу, як усередині, так і зовні. Представлене планування квартир повністю виключає проблему "не функціональних метрів". Прибудинкову територія ЖК "Синергія 3" буде виконано у вигляді розкішної паркової алеї, загальною протяжністю в 540 м.

Бренд

Як заявив куратор проектів БФ "Синергія" Зелюнко Сергій Леонідович:

-          Премія "Прорив року" - зайвий раз доводить, що якщо любиш свою справу, то вона виходить найкраще. А наш колектив "Синергія" - це дійсно команда професіоналів всім серцем відданих загальній справі. Нагорода "прорив року" надихнула на відкриття нових горизонтів у сфері будівництва. Повірте, БФ "Синергія" тільки набирає свої оберти!

Залиште свій коментар

Вибір редакції