Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
CEO Mars: “Керівники бізнесу повинні сприяти вирішенню кліматичних проблем

На тлі нещодавніх руйнівних пожеж в Австралії, варто знову замислитися про ціну кліматичної кризи.

На думку Гранта Ріда, президента корпорації  Mars, бізнес повинен відігравати активну роль у вирішенні екологічних проблем. Незважаючи на цілі, закріплені в Паризькій кліматичній угоді, глобальні викиди вуглекислого газу все ще стабільно зростають протягом трьох останніх років.

В інтерв'ю CNN, пан Рід наголошує, що тепер не тільки наукові дані переконують у важливості невідкладних заходів щодо збереження клімату. Сьогодні ми бачимо реальну загрозу життю людей, втрату біорізноманіття, економічний вплив надзвичайних погодних явищ та природних катастроф.

У Mars вже давно вдалися до конкретних дій. Компанія зосередилася на трьох напрямках, які вважає ключовими для кожного бізнесу в справі впливу на кліматичні зміни.

Першим етапом є визначення власного впливу на екологію. Завдяки дослідженням, Mars розробила план Сталого розвитку для поколінь, який сприятиме значним змінам у сфері збереження лісів та впровадженні ефективних сільськогосподарських практик. На його реалізацію виділено понад 1 мільярд доларів.

Другим важливим етапом є перехід від викопного палива до поновлюваних джерел енергії. У Mars цей процес стартував декілька років тому. Компанії вдалося перевести 53% своїх глобальних операцій на електроенергію, яка виробляється  сонячними та вітровими джерелами, плануючи повністю перейти на екологічно чисту енергію  до 2040 року.

Нарешті, більш масштабне і складне завдання, що стоїть перед бізнесом — це сталість  глобального ланцюжка постачання сільськогосподарської продукції. Ефективні практики землеробства, спрямовані на утримання рівня глобального потепління нижче 1,5 градусів Цельсія, повинні стати пріоритетними як для бізнесу так і для державних органів.

З 2019 року, Mars почав знижувати викиди вуглекислого газу в процесі виробництва своєї продукції, у той же час  бізнес компанії продовжує зростати. Це підтверджує можливість трансформації, яка не шкодить бізнес-зростанню.

"Життєво важливою для майбутнього бізнесу є і комплексна енергетична й екологічна політика на всіх рівнях. Вирішальне десятиліття для людства вже розпочалося і воно покаже, чи вдасться нам зберегти якість власного життя та захистити майбутнє наступних поколінь, - вважає Грант Рід. - Зараз настав ключовий момент, щоб об'єднати  зусилля і прийняти міри для вирішення проблем, пов'язаних зі зміною клімату та збереженням навколишнього середовища".

Залиште свій коментар

Вибір редакції