Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Доктора Пі" посадили на вісім років

2,5 роки Слюсарчук вже відсидів у СІЗО.

У Львові суд засудив так званого "Доктора Пі", Андрія Слюсарчука, до восьми років за ґратами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відповідний вирок суд виніс ввечері у п'ятницю, 14 лютого, після  восьмигодинного зачитування вироку.

Зазначимо, що 2,5 роки Слюсарчук уже відсидів у СІЗО. 8 років - саме стільки просила прокуратура, а сам Слюсарчук розраховував на 4 роки.

"Доктора Пі" звинувачували у незаконній лікарській діяльності, підробленні документів, вбивстві з необережності двох людей та шахрайстві.

Зокрема, суд визнав обвинуваченого винним у п'яти епізодах незаконної лікувальної діяльності, у двох епізодах вбивства з необережності - 52-річного Лозового і трирічного Данила Прокопчука з Тернопільської області.

Відео Суд присудив Слюсарчуку 8 років в'язниці

Також Слюсарчука визнали винним у використанні завідомо підроблених документів та у п'яти епізодах заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство).

Крім того, суд задовольнив частину цивільних позовів потерпілих. Слюсарчука зобов'язали повернути кошти, які потерпілі заплатили йому за лікування - близько $ 40 тис.

Також підсудний зобов'язаний виплатити сім'ї загиблого Лозового 70 тис. грн моральної компенсації, а ще чотирьом потерпілим - по 30 тис. грн кожному.

У ході засідання Слюсарчук заявив, що оскаржить вирок, оскільки не вважає себе винним, а обвинувальний висновок, на його думку, "побудований на істерії".

Нагадаємо, суд над Слюсарчуком тривав рік. Спочатку провадження було відкрито з приводу 5 смертей, але згодом прокуратура знайшла зв'язок між діями Андрія Слсарчука та смертями пацієнтів лише у двох випадках.

Кореспондент Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції