Донецька область приєдналася до Ростовської

Донецька область приєдналася до Ростовської

Андрій Шишацький. Ілюстрація / Фото: donbass.ua

Донецька область стала офіційним членом Єврорегіону "Донбас", куди увішли також Луганська та Ростовська області.

Донецька область стала офіційним членом Єврорегіону "Донбас". Відповідний пакет документів 19 жовтня підписав губернатор Андрій Шишацький і голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

Міжнародна асоціація Єврорегіон "Донбас" була створена в 2010 році з ініціативи влади Луганської та Ростовської областей (Росія).

"Єврорегіон "Донбас", який об'єднує 11,5 млн жителів трьох областей, є найактивнішим подібним об'єднанням на території Росії та Україні. Головне, заради чого ми об'єдналися, - це реалізація конкретних проектів в економіці та соціальній сфері. І кращим результатом роботи має стати підвищення якості жителів на наших територіях", - заявив на зустрічі в Донецьку губернатор Луганської області Володимир Пристюк.

За словами губернатора Донецької області, одним з головних напрямків роботи асоціації стане реалізація екологічної програми з очищення річки Сіверський Донець. Також влада трьох областей має намір розвивати інфраструктуру в прикордонних районах і спростити митні процедури на кордоні.

Раніше лідер Компартії Росії Геннадій Зюганов оголосив, що комуністи розпочинають відродження Радянського Союзу з Донеччини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація