КПРФ створила "Народне ополчення" і висунула Зюганова у президенти

Геннадій Зюганов балотуватиметься в президенти Росії в 2012 році. КПРФ також створитить "Народне ополчення" на противагу "Народному фронту" Володимира Путіна.

Російські комуністи створюють "Народне ополчення" на противагу "Загальноросійському народному фронту" прем'єр-міністра Володимира Путіна. Лідер КПРФ Геннадій Зюганов оголосив про свій намір іти в президенти країни.

4 червня відбулася нарада активу КПРФ Південного та Північно-Кавказького округу. Участь у зібранні взяли близько 2 тисяч людей - представники всіх республік, країв і областей.

"Вони активно підтримали висунуту нашими патріотами, Нижегородської області та Алтайського краю, ідею про створення Народного ополчення, яке буде відстоювати свої права, гарантовані Конституцією", - повідомив Зюганов.

Учасники наради також одноголосно підтримали пропозицію про висунення Геннадія Зюганова кандидатом на виборах президента Росії в 2012 році.

"Сьогодні "Єдина Росія" намагається прикритися народним фронтом. Зізнаюся вам, що більшого цинізму я собі навіть не міг уявити: вони звертаються до народу, створюючи при цьому "рубльовський фронт", до народу, який вони зраджували майже 20 років, у якого забрали усі заощадження ... відняли робочі місця, право нормально відпочивати", - сказав Зюганов.

Раніше про свій намір брати участь у виборах глави держави в 2012 році заявляв лідер ЛДПР Володимир Жириновський.

Також повідомлялося, що партія "Яблуко" висуне кандидатуру засновника партії Григорія Явлінського.

Ані прем'єр-міністр Володимир Путін, ані чинний президент Росії Дмитро Мєдвєдєв поки не повідомляли про намір брати участь у виборах 2012 року.

Читайте також:

Путін зізнався, що під час поїздок Росією відчуває себе конем

Комуністи заявили, що через рік Зюганов стане президентом Росії

Путін порівняв лідера російських комуністів з Бабою-Ягою

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: