Гостинний дім на Подолі перетворять на торгово-офісний центр

Дата публікації
Перегляди
2512
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гостинний дім на Подолі перетворять на торгово-офісний центр

Загребущі руки комерсантів дісталися до історичного Подолу

Слідом за Андріївським узвозом під перебудову потрапив історичний Поділ.

У Києві збираються знищити окрасу Подолу - 200-річну будівлю Гостинного двору перетворять на торгово-офісний центр із паркінгом.

Як повідомляє ТСН, попри обурення громадськості, такий дозвіл Київрада видала у четвер, 26 квітня, підприємству "Укрреставрація".

Рішення про зведення торговельного центру на Подолі наразі на порядку денному у Київраді.

"Проект цей пройшов погодження у профільній комісії, це найголовніше, і включений. Але якщо буде резонанс, то ми в процесі або його знімемо, або будуть дискусії, будемо його доповнювати. Але на розгляді засідання воно є і буде", - запевнила заступник мера Києва Галина Герега.

На часі офіційно рішення про перебудову Гостинного двору ще не ухвалене, але місцевим орендарям ще у березні наказали з'їхати звідси. Так, майже останнім пакує речі Театр на Подолі.

І, кажуть, фактично реконструкція уже почалась. "Ну, там другий поверх щось зносять там, я не знаю, поки що тільки зносять", - розповів заступник Театру на Подолі Володимир Коваль.

Будівлю, що є візитною карткою старого Києва, Кабмін торік виключив із списку пам'яток архітектури. Від захисної таблички лишилися самі дірки. Тоді і стало зрозуміло, що Гостинний двір - приречений. Сьогодні, виділивши земельну ділянку на Контрактовій площі, чотири - для зведення торгово-офісного центру, Київрада довершила справу.

Більше торгівельних центрів - хороших і різних!

Більше торгівельних центрів - хороших і різних!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2512
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація