Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман прокоментував ситуацію з ліцензією "1+1"

Глава уряду обіцяє підтримку телеканалу.

Непорозумінням невидачу ліцензії "1+1" називає прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Так він прокоментував звернення керівництва телеканалу.

Каже, дуже здивований ситуацією, що склалася і в те, що сьогоднішній день може стати останнім для аналового мовлення каналу "1+1", повірити не може.

"Я отримав вчора ваше звернення, абсолютно негативно сприймаю, навіть інформацію, про те, що можуть бути якісь утиски. Треба дочекатись офіційної позиції Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення і далі все буде відомо. Наскільки я розумію, то сьогодні загроз невидачі ліцензії немає, як мене проінформували. Якщо немає таких загроз, то будемо вважати, що було непорозуміння. Але, якщо, не дай Бог, будемо бачити якісь проблеми, я не буду стояти осторонь і чим зможу підтримати, завжди підтримаю", - повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 29 грудня спливає термін попередньої ліцензії. Нову Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення так і не видала. Хоча два тижні тому, за переоформлення ліцензії члени ради проголосували одностайно і жодних претензій з того часу до компанії за цей час не висловили.

Останні два тижні із різних джерел телеканал отримує інформацію про спроби передати контроль над каналом в інші руки. Від ранку канал посилив охорону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції