Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харківський "Хатіко" обрав собі нових господарів

Пес сам прийшов до людей, які його годували.

На Харківщині собаку, котрого кинули помирати  на узбіччі у зав’язаному мішку, врятував перехожий і хотів забрати, однак пес щоразу повертався і чекав господарів, які його зрадили. За вірність пса прозвали "Героєм" і опікувалися ним всім селом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер у Героя солодке життя: подружжя пенсіонерів Мирошників годує його кілька разів на день і не лише основною стравою, а й десертом. Печиво, кажуть, подяка за те, що обрав саме їх. "Він вирішив, що він наш друг, що ми його приймемо. Собачим серцем чи душею", - каже Валентина Мирошник.

ВідеоПес, якого господарі покинули у зав'язаному мішку, обрав собі новий дім

ТСН вже розповідала, як собаку, яку кинули помирати на узбіччі у зав'язаному мішку, врятував перехожий. Він кілька разів намагався забрати знайду додому, але той щоразу повертався - чекав господарів, які його зрадили. За вірність пса прозвали Героєм і опікувалися ним всім селом. Врешті, після довгих місяців самотності він обрав собі новий дім. 

Пес, якого господарі покинули у зав'язаному мішку, обрав собі новий дім

Напівживого собаку рік тому кинули на узбіччі неподалік cела невідомі. "Зав’язали в мішку, думали, що він подохне в ямі", - каже рятівник Віктор Головко. Чоловік кілька разів забирав собаку додому, але той щоразу вертався на  місце, де його залишили помирати. "Мабуть, чекав своїх господарів, котрі його кинули. Собаки вірні істоти", - міркує Віктор. 

Долею Покровського "Хатіко" перейнялося все село. Собаку назвали Героєм і змайстрували йому на зиму буду. Проїжджаючи повз неї, чи не кожен зупинявся підгодувати знайду. Так минуло багато місяців, аж поки цього літа Герой не влаштувався в саду Мирошників. "Я його обійняла, погладила. Героюшка-Героюшка. Пішла покликала чоловіка, ми його погодували і так він у нас і зостався", - розповіла Валентина Мирошник.

Тарілки та сіно тепер лишились на місці, де раніше жив Герой – він пішов у село до людей, які живуть за кілька кілометрів, на іншому кінці села. Як пес знайшов дорогу до їхнього дому, Мирошники й гадки не мають. Підозрюють, що запам’ятав їх, коли вони його підгодовували. "По запаху, по слідах, як можуть собаки. Він уже знав нас, обнюхував машину нашу", - каже Валентина.

Окрім Героя, на подвір’ї живе ще три собаки, але саме він став улюбленцем, зізнається Володимир Мирошник. Бо надзвичайно вірний і не лишає господарів ні на хвилину. "Кукурузу убирали. Дивишся, взяв качан, пішов. Сидить, луще. Піти накосити траву – ми накосили разом з ним", - розповів чоловік.

Тим часом рятівник Покровського "Хатіко" про пса не забуває. Тому, що Герой таки знайшов свій дім, Віктор Головко радий. "Не ревную. Нехай буде", - каже він. Чоловік бачить, що "Хатіко" тут люблять. І справді, нові господарі собаки вже й уявити, як жили без пса, не можуть. "Його доля мене дуже вразила. Дуже я його люблю", - каже Валентина Мирошник. "Поки ми живі, він буде з нами", - додає вона.

Кореспондент ТСН Павло Посохов

Залиште свій коментар

Вибір редакції