Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям пророкують сніжну та морозну новорічну ніч

На свята зима має бути в розпалі, вважають у Гідрометцентрі.

Новий рік буде зі снігом та морозом, а також температурою до мінус 18 вночі і мінус 10 градусів вдень. Таку погоду на свята прогнозують метеорологи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таких днів взимку буде небагато, обіцяють вони. Загалом температура має коливатися в межах нуля – двох градусів морозу. Перші приморозки вдарять уже в другій половині жовтня – до мінус 8 градусів уночі. А перший сніг припорошить землю у кінці листопада.

ВідеоМетеорологи прогнозують, що новорічні свята будуть сніжними та морозними

До мінус 18 вночі і мінус 10 градусів вдень на свята прогнозують метеорологи. Та таких днів взимку буде небагато - загалом температура має коливатися в межах нуля - двох градусів морозу. Перші приморозки вдарять уже в другій половині жовтня - до мінус 8 градусів уночі. А перший сніг припорошить землю у кінці листопада. 

Метеорологи прогнозують, що новорічні свята будуть сніжними та морозними

Мороз протримається недовго – на початку грудня температура почне зростати. Проте наприкінці місяця знову відбудеться різке похолодання, що припаде якраз на кілька днів святкових днів. Січень і лютий мають бути сухими і теплішими, ніж грудень.

Як повідомлялося, Україні не слід очікувати морозної зими, проте в окремі дні все одно очікується істотне похолодання. Про це повідомила завідувач відділом кліматичних досліджень і прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України і НАНУ Вазіра Мартазінова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції