Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кам'янець-Подільський прийняв видовищні автоперегони

Ралійна траса пролягала й історичним центром міста.

У Кам'янці-Подільському відбувся чемпіонат України з ралі. В ньому змагалися понад 40 екіпажів, а за перегонами стежили сотні глядачів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Старе місто на один день перетворилось на ралійну трасу – позмагатись у водійській майстерності з’їхались охочі не лише з України, а й з Чехії, Естонії та Литви. Маршрут гонки починався від фортеці. Етап, який проходить старим містом, серед спортсменів вважається не надто складним – там немає довгих прямих ділянок, де можна розігнатися. Але велика кількість крутих поворотів на вузеньких вуличках робить ці перегони видовищними для глядачів. "Тут багато місць, де можна прикластися в бордюр і пошкодити машину – і перегони закінчаться", - розповів спортсмен Максим Шиков.

ВідеоЧемпіонат України з ралі відбувся у Кам’янці-Подільському

Його проводять уже 20 років поспіль. Понад 4 десятки екіпажів змагалися на складних ділянках, зокрема й у центрі Кам’янця. За перегонами стежили сотні глядачів - серед них і ТСН.    

Чемпіонат України з ралі відбувся у Кам’янці-Подільському

Небезпеки додає і злива, яка пройшла нещодавно. "Бруківка неймовірно слизька. Є чіпкі моменти, є слизькі. Тож я би не назвав її простою", - наголосив спортсмен Максим Євдокимов. Гонщики зібралися дуже сильні, лише абсолютних чемпіонів п’ятеро. Серед них переможець минулого року. "Приїхали сюди, тому що тут зібрався досить великий пелотон, тому нам цікаво", - пояснив Борис Ганджа.

В ралі беруть участь і сімейні екіпажі – Сергій та Анастасія Івченки колись починали, як напарники, а згодом одружилися. "Знаєте, як кажуть, щоби дізнатися, яким буде родинне життя, треба зробити ремонт чи поклеїти шпалери. У нашому випадку це ралійний автомобіль – підготуйте його, проїдьте хоч одну спец ділянку, і ви зрозумієте, як ви будете жити в родинному житті", - пояснила спортсменка Анастасія Івченко.

Поруч із надсучасними авто була раритетна техніка: ГАЗ, якому вже 58 років, став машиною для екіпажу з Естонії. "В цій автівці оригінального майже нічого – змінилі все, що могли: мотор, підвіска, навіть кабіну зробили довшою", - зізнався спортсмен Янно Номає. 2-кілометрову дистанцію спортсмени долають за лічені хвилини, а на деяких відрізках спеціально пригальмовують, аби зробити затяжний поворот – на втіху глядачам. "У житті ми всі друзі, це наше хобі. Але на трасі друзів немає", - зізнається спортсмен Юрій Хомицький.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Вибір редакції