KAN Events нова глава сервісів на ринку українського девелопменту

KAN Events нова глава сервісів на ринку українського девелопменту

KAN Development перший в Україні девелопер, який має власну анімаційну команду на території всіх своїх комплексів.

Девелоперська компанія KAN перебуває в постійному розвитку, їх особливістю є удосконалення не тільки території, але і сервісів. За 20 років роботи на ринку вони стали брендом надійності та лідерами впровадження інновацій в житлові комплекси.

Ще минулої осені компанія презентувала мобільний додаток KAN для власних жителів, який працює на IOS і Android. Це внутрішній додаток дозволяє всього лише в пару кліків оплачувати комунальні платежі, дізнаватися всі важливі новини житлового комплексу, бронювати поля для футболу, баскетболу, тенісу, зони барбекю, кінотеатри і має багато інших корисних функцій, в т.ч. і в сфері безпеки. Додаток постійно оновлюється і вдосконалюється.

KAN Events девелопер _ реклама 3

Цієї весни на допомогу батькам, які на довгий час залишилися з дітьми в період локдауна, прийшла власна професійна анімаційна команда. Вона кожні вихідні вигадує нову програму від квестів і майстер-класів зірок до навчання танців у TikTok і чемпіонату з бадмінтону. І все це, у дворі власного будинку. Програми по анімації розробляються з огляду на інтереси мешканців комплексу різного віку. Наприклад, в живому кварталі Файна Таун люблять ранкову йогу на зелених галявинах на подвір'ї, а мешканцям ЖК Республіка більше до душі збиратися на сусідське BBQ, після спекотного футбольного або баскетбольного батла.

KAN Events девелопер _ реклама 4

У Тетріс Холл вибрали камерні вечірки біля басейну та яскраві шоу артистів на даху будинку з авторським коктейлем в руках від власного бару. Варто відзначити, що Rooftop Tetris bar, відкриття якого відбулося цього літа, тепер є найвищим в Києві, при цьому доступ до нього мають тільки мешканці комплексу. Додайте до цього панорамний вид на центр столиці - Печерськ і отримаєте найбажаніший житловий комплекс преміум-класу.

KAN Events девелопер _ реклама 5

На цьому KAN не зупинилися, восени компанія запустила новий напрямок сервісів для мешканців - KAN Events, яка займається організацією дитячих свят в житлових комплексах девелопера. Розроблено понад 30 унікальних програм і все це на території власного будинку. Тепер не потрібно здійснювати 1000 дзвінків в пошуках організатора, довго обирати концепцію і знаходити місце, підрозділ KAN Events зробить свято кожної дитини незабутнім, а батьків спокійними.

KAN Events девелопер _ реклама 2

Компанія KAN вже давно веде розробку і інтеграцію власних сервісів в рамках житлових кварталів, перманентно підвищуючи рівень якості життя. Майбутнє за тонкою інтеграцією житла, інфраструктури та сервісів в загальну екосистему, яка переносить досвід покупки житла на якісно інший рівень.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів