Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанію "Здоров'я" відвідали представники МОЗ Білорусі

У липні компанія "Здоров'я" з успіхом пройшла аудит якості, ще раз підтвердивши: виробництво на одному з найбільших українських підприємств відповідає найсуворішим світовим стандартам.

За результатами перевірки інспекторами Міністерства охорони здоров'я Білорусі був зроблений висновок, що виробництво лікарських препаратів компанії здійснюється у відповідності ліцензійним умовам, а сертифіковані по GMP ділянки (ділянка з виробництва таблетованих лікарських форм; ділянка по виробництву капсульованих лікарських форм і порошків; ділянка з виробництва ін'єкційних лікарських форм; ділянка по виробництву м'яких, рідких лікарських форм, ділянка спреїв і аерозолів) відповідають міжнародним вимогам. Також в ході інспекції підтверджено, що забезпечення і контроль якості виконується належним чином, а процес складування на підприємстві відповідає вимогам належної дистриб'юторської практики (GDP). Зарубіжні партнери переконалися в тому, що українські препарати здатні задовольнити потреби білоруського населення.

У червні на території фармкомпанії "Здоров'я" також пройшла перевірка ампульного цеху Держлікслужбою України на соответствиеусловий виробництва лікарських засобів вимогам GMP. За результатами перевірки підтверджено, що виробництво на ділянці з виробництва ін'єкційних лікарських засобів в ампулах відповідає вимогам належної виробничої практики (GMP).

Підсумки інспекцій говорять про те, що, купуючи продукцію компанії "Здоров'я" в аптеках, споживач отримує дійсно якісні, надійні та безпечні лікарські засоби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції