Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лілія Гриневич завітає у студію "Право на владу"

Сьогодні ток-шоу вийде в ефір о 22:15.

Сьогодні, 17 травня, у студію суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу", яке вийде в ефір каналу "1+1" о 22:15, завітає Міністр освіти України - Лілія Гриневич. 

Ведучі Наталія Мосейчук та Сергій Іванов розпитають пані Гриневич, що таке оформлення до школи за пропискою, як у такому випадку діяти переселенцям, чи потрібні першачкам медичні довідки, а також скільки діток має бути в класі, і чи можна директорам порушувати норми. 

Також у другій половині програми ведучі та гості студії "Право на владу" обговорять радикальні рухи в Україні, хто їх підтримує і фінансує, та кому вигідне їх існування. 

Про це говоритимуть: Олександр Шевченко - народний депутат, міжфракційне об’єднання “УКРОП”; Антон Геращенко - народний депутат, “Народний фронт”; Володимир Парасюк - народний депутат, позафракційний; Ігор Гузь - народний депутат, "Народний фронт", а також експерти. 

Дивіться ток-шоу "Право на владу" щочетверга в прямому ефірі телеканалу 1+1, а також на сторінці програми у Facebook. Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції