Медведчук дійсно відвідує Москву на власному літаку — СБУ

Між тим, з кінця жовтня 2015 року повітряне сполучення між Україною та РФ припинене.

Кум російського президента Володимира Путіна і представник України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах Віктор Медведчук дійсно періодично літає до Москви.

Інформацію про це підтвердив очільник СБУ Василь Грицак під час конференції 18 листопада.

"Віктор Медведчук входить до Трьохсторонньої контактної групи, яке веде переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема, до гуманітарної підгрупи. Відповідно до наданих йому керівництвом держави повноважень, він дійсно періодично літає до Москви. Ми це підтверджуємо", — сказав Грицак.

Очільник СБУ також зазначив, що кум Путіна літає до Москви на власному транспорті.

"На своєму літаку, який зареєстрований, на жаль, не в Україні", — додав Грицак.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомили, що приватний літак "Фалькон 900", яким користується Медведчук, регулярно літає між Києвом і Москвою напряму

Треба зазначити, що 25 жовтня 2015 року Державна авіаційна служба України ухвалила рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною та Російською Федерацією. З тих пір усі літаки, у тому числі приватні, які прямують з Києва до Москви чи у зворотньому напрямку, повинні робити зупинку на території інших країн, зазвичай у Білорусі. Єдиний виняток було зроблено, коли з російського полону звільняли народного депутата Надію Савченко.

Таким чином, літак Медведчука — єдиний, що перетинає українсько-російський кордон напряму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: