Мельниченко: в Україні було б гарно вбити ще кількох журналістів

Мельниченко вважає, що для того, щоб журналісти усвідомили свою відповідальність перед суспільством як четверта влада, однієї смерті журналіста мало.

 Колишній майор Державної служби охорони України Микола Мельниченко, заявив що українські журналісти повинні переосмислити свою роль. Для цього одного вбивства журналіста замало. Про це він заявив в ефірі однієї з українських телекомпаній.

Зокрема, Мельниченко вважає, що для того, щоб журналісти усвідомили свою відповідальність перед суспільством як четверта влада, однієї смерті журналіста мало.

"Ви знаєте скільки ще людських смертей було, є і буде? Якби так сталося, щоб ще декілька журналістів були вбиті… О Для України було б класно, щоб ще не один журналіст був вбитий!", - заявив Мельниченко.

Він зазначив, що каже "нормальні речі".

"Має відбутися саме так, щоб журналісти, як і чиновники, переосмислили, стали трошки іншими, оскільки журналісти - це влада, реальна влада "- зауважив Мельниченко.

Нагадаємо, Мельниченко найбільш відомий як фігурант скандалу з плівками з нібито записами розмови, у якій колишній президент Леонід Кучма наказує вбити журналіста Георгія Гонгадзе.

Мельниченко нещодавно також наголосив на прямій причетності Кучми і Литвина до вбивства Гонгадзе, і запевнив, що люди в погонах скоро прийдуть за нинішнім спікером.

Читайте також:

Мельниченко: Литвин пов'язав Кучму кров'ю Гонгадзе заради кар'єри

Мельниченко: за мною стоять більш впливові люди, ніж якась там Росія

Березовський заявив, що Мельниченко працює на ФСБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: