Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заповітну корону отримала Вероніка Дідусенко.

Напередодні пізно ввечері в столиці обрали "Міс Україна-2018", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Корона вже знайшла свою чарівну власницю. Переможницею конкурсу краси стала 23-річна Вероніка Дідусенко з Києва.

Національний відбір проводять вже 28 років. За свою історію  "Міс Україна" став трампліном для багатьох українських дівчат, які досягли успіху - Влада Литовченко, Олександра Ніколаєнко, Ксенія Кузьменко.

Стати учасницею конкурсу нелегко. До фінального дня треба пройти серйозну підготовку.  На кастинг "Міс Україна" прийшли 15 тисяч дівчат. З них обрали 24 найкрасивіших. І лише одна переможниця.  Саме вона отримає головну нагороду - корону. Важить прикраса кілограм 600 грамів.

Вже у грудні Вікторія Дідусенко представить Україну на найпрестижнішому конкурсі краси - "Міс Світу". Цьогоріч він відбудеться в Китаї на острові Хайнань. У конкурсі візьмуть участь понад 120 країн. Кому ж дістанеться почесний титул, стане відомо 6 грудня.

Відео Учасниць конкурсу краси "Міс Україна" готують до фіналу виснажливими тренуваннями

24 красуні - під одним дахом. Прокидання о шостій, руханка, репетиції, майстер-класи й обмежене меню. Під Києвом учасниці конкурсу краси "Міс Україна" готуються до фіналу, який відбудеться вже післязавтра. Більше про гарні обличчя, ідеальні фігури та іноді непрості долі красунь - в сюжеті.

Учасниць конкурсу краси "Міс Україна" готують до фіналу виснажливими тренуваннями

Цей витвір краси – 706 грамів білого золота та 30 великих і блискучих перлів. А коштує  250 тисяч євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції