Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мультфільми за ідеями дітей стартують на ПЛЮСПЛЮС

В кінці кожного мультфільму демонструються усі малюнки, що були надіслані на тему, що висвітлюється в серії. 

Третій сезон мультсеріалу "Це наше і це твоє" стартують в ефірі телеканалу ПЛЮСПЛЮС. На створення нових мультфільмів команду каналу надихнули українські школярі, які взяли участь у однойменному Всеукраїнському проекті Міністерства освіти і науки України та телеканалу ПЛЮСПЛЮС – саме їхні ідеї та малюнки лягли в основу нових серій.

Сезон налічує 25 серій про історії та факти, що найбільше вразили не тільки юних українців і українок, а й членів творчої ради, яка визначала переможців проекту. Кожен мультфільм присвячений окремій темі-переможцю, наприклад: "видатні космічні відкриття", "цінні корисні копалини", "археологічні знахідки" тощо.

"Коли разом з нашою великою командою переглядали нові серії, ми, дорослі, були у справжньому захваті і раз за разом хтось вигукував:  "Це у нас в Україні, правда?", "Я й не знав, що це українці придумали!", "Це наш винахід? Круто!" Тому впевнені, нові серії будуть захоплювати і дітей, і дорослих. Окрім того, вони мають шалену енергетику", - зазначила генеральний продюсер ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.  

В кінці кожного мультфільму демонструються усі малюнки, що були надіслані на тему, що висвітлюється в серії.  Отже кожен із переможців може відчути себе співтворцем мультфільму.

"Віримо, що цей проект надихатиме дітей на нові звершення і дасть розуміння того, що старання винагороджуються. Щоб дітлахи усвідомили, який величезний процес вони можуть запустити, якщо попрацюють. Коли вчитель, Міністерство освіти і науки, команда каналу працюють над втіленням їхньої мрії і вона стає реальністю", - додала директор з маркетингу ПЛЮСПЛЮС Ірина Мельничук.

Нагадаємо, проект "Це наше і це твоє" проходив восени минулого року. За його умовами, учні 2-4 класів писали коротенькі історії про те, чим вони пишаються як українці, ілюстрували їх малюнками та надсилали на адресу МОН. Проект зібрав понад 600 колективних робіт і  п'ять тисяч малюнків. З них було обрано 171 переможця, розповіді яких об'єднали у 25 тем, що й стали основою нового сезону мультфільму "Це наше і це твоє". Нагадаємо, у рамках проекту також була організована виставка малюнків, яка стала національним рекордсменом.

Деталі на сайті: http://plus-plus.tv/

Залиште свій коментар

Вибір редакції