Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині блискавка спалила 2-поверховий приватний котедж

Від удару розпочалася пожежа, в котрій було знищено будівлю.

У селі Лісники на Київщині блискавка влучила у двоповерховий будинок. Після цього розпочалася пожежа і за лічені хвилини дім вигорів ущент, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Котедж лише будувався, тож людей усередині не було. Надзвичайників викликали будівельники, що працювали поруч – головно рятувальники намагалися не дати вогню перекинутися на сусідні будинки. Гасіння ускладнювало й те, що ставок був неблизько, тож доводилося постійно їздити по воду.

Негода знищила не лише коттедж – вітер повалив кілька дерев, а ще одна блискавка влучила у трансформатор. "Була загроза сусідньому будинку, одразу був вирішений напрямок на захист", - розповів командир пожежної бригади Олег Макійчук.

ВідеоНа Київщині блискавка влучила у 2-поверховий будинок та спричинила пожежу

Масштабна пожежа сталась у селі Лісники. Котедж лише будувався і людей усередині не було. Надзвичайників викликали будівельники, що працювали поруч. Гасіння пожежі ускладнювало те, що ставок, знаходився на відстані, тож доводилося постійно їздити за водою. Негода знищила не лише котедж. Вітер повалив кілька дерев, а ще одна блискавка влучила у трансформатор.

На Київщині блискавка влучила у 2-поверховий будинок та спричинила пожежу

Залиште свій коментар

Вибір редакції