Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виставку можна відвідати виключно за попереднім записом

Персональна виставка українського арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв "Фантазія та шаленство: художня подорож з Києва до Нью-Йорка" відкрилась у середу в центрі Нью-Йорка, в Галереї сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art.

Проект підтримали постійне представництво України при ООН і Генеральне консульство України в Нью-Йорку, повідомляє "Укрінформ".

Виставка включає першу спільну серію робіт художників Миколи Бабака і Євгена Матвєєва – проект "Жертвопринесення", а також інші проекти, серед яких "Трансгресія подвійного відображення (сімейний альбом)", "Послання з "раю" та найостанніший - "Капсула часу".

"Ці роботи є прекрасним прикладом майстерності українських художників, які відкриваються Америці й світі, і на них уже існує шалений попит у творчих колах. Це також яскравий приклад культурної дипломатії, формування позитивного іміджу України не тільки в Сполучених Штатах, але й у всьому світі", - зауважив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

За словами Генерального консула України в Нью-Йорку Олексія Голубова, подібні проекти "відкривають світові українську душу". Сучасні підходи, застосовані в роботах тандему, "свідчать про багатогранність українського мистецтва", зазначив генкоснул.

Виставку арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв можна відвідати до 15 липня, але винятково за попереднім записом, зазначили організатори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції