Олексій Душка розкаже усю правду про молочні вироби

У новому випуску програми "Життя без обману" на "1+1" Олексій Душка розкаже, як обирати молоко, кефір, ряжанку, йогурт, згущене молоко та морозиво, щоб не нашкодити здоров'ю та гаманцю.

Українці дізнаються, чим відрізняється пастеризоване та ультрапастеризоване молоко. Перше нагрівають до 70-80 градусів, щоб молоко очистилося від бактерій, але не втратило свої корисні властивості. Ультрапастеризоване молоко ж розігрівають до 150 та більше градусів, так воно не псується довше. А щоб воно не згорталося за такої температури, туди можуть додавати цитрати і фосфати. А от дітям ведучий радить купувати пряжене молоко, тому що в ньому найбільша кількість кальцію та фосфору.

У новому випуску "Життя без обману" Олексій Душка поставить експеримент із відомою молочною ванною Клеопатри. Ведучий перевірить на собі, чи дійсно молоко здатне омолоджувати та покращувати стан шкіри. Результати цього експерименту глядачі зможуть побачити вже сьогодні о 22:00 в ефірі телеканалу "1+1".

Також, команда проекту "Життя без обману" провела повторну лабораторну експертизу молока та згущівки, аби порівняти результати з минулорічними та подивитися, чи  покращили виробники якість своєї продукції за цей рік або навпаки знизили її.

Як правильно обирати йогурт для дитини, як виробники можуть маскувати на прилавках зіпсоване молоко під свіже, які цифри на упаковці морозива підтверджують його якість, що можуть підмішувати у згущене молоко, та чи пройшла лабораторну перевірку молочна продукція вашої улюбленої торгової марки – дивіться сьогодні о 22.00 в програмі "Життя без обману" на телеканалі "1+1". 

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

Залиште свій коментар