За знущання над педофілами міліція погрожує кримінальною справою

Дата публікації
Перегляди
7422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За знущання над педофілами міліція погрожує кримінальною справою

Психологи припускають, що методи руху проти педофілів можуть дати результат

Правоохоронці скоріше можуть притягти до відповідальності активістів руху "Окупай педофіляй", аніж самих збоченців.

Міліція не в захваті від мисливців на педофілів, які влаштовують своє "сафарі" на вулицях Києва, йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, відео з іронічною назвою "Дядя Володя - любитель іграшок" за кілька днів підірвало весь інтернет. Активісти руху "Окупай педофіляй" ведуть відкриту війну зі збоченцями в досить оригінальний спосіб - у педофіла беруть інтерв'ю.

"Героя" ловлять на живця. На зустріч його виманює 15-річний хлопець, з яким вони листувалися в інтернеті. Однак на місці замість юнака чекають кілька дорослих чоловіків.

Та головна умова "полювання" - жодного насильства. Своїй жертві вони пропонують відповісти на запитання, а в іншому разі - відвести до міліції. Замість мікрофона у активістів - вантуз. На голову чоловікові чіпляють корону з написом "Педофіл".

У міліції кажуть, що така самодіяльність ні до чого. Активісти діють на межі порушення кримінального законодавства, бо застосовують силу і моральний тиск. До того ж, довести таку кримінальну справу до логічного завершення лише на основі відео, чи за листуванням - неможливо - потрібна технологічна база.

"Проти них самих можна порушити низку кримінальних справ, починаючи від хуліганства і закінчуючи тяжкими тілесними ушкодженнями, якщо такі будуть", - застеріг речник МВС Володимир Поліщук, передивившись відео від "Окупай педофіляй".

Самі ж активісти переконують, їхні дії залишаються у рамках закону. Відзняте відео вони поширюють у мережі, щоб іншим була наука і не кортіло.

Психолог Юрій Калашников припускає, такі методи можуть дати результат. "Це застерігає і змушує дуже обережно поводитися педофілів, навіть в інтернеті, тому що вони тоді бояться засвітитися. І якщо людина не зовсім хвора, то може бути вона навіть зупиниться в таких діях", - зазначив психолог.

Чи можна виправити педофіла у такий спосіб - достеменно сказати неможливо. Міліція лише озвучує сумну статистику: від початку року проти педофілів порушено 58 кримінальних справ. А розбещення неповнолітніх нараховує більше двохсот.

У Києві народні месники відкрили полювання на педофілів

У Києві народні месники відкрили полювання на педофілів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблема педофілії
Дата публікації
Перегляди
7422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація