Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пилип Іллєнко та Ігор Янковський представили український кінематограф в Карлових Варах

6 липня, в ході 51-го Карловарського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація українського кінематографа.

На зустріч з українськими кінематографістами прийшли режисери та продюсери з різних країн, актори, журналісти, директори та відбірники міжнародних фестивалів.

Невимушена обстановка прийняття  з легкими закусками та напоями в фестивальному центрі SPA HOTEL THERMAL привернула увагу багатьох європейських кінематографістів. Дружня атмосфера сприяла налагодженню зв'язків між вітчизняними та закордонними фахівцями.

Гости и участники приема обсуждают перспективы сотрудничества
Гості та учасники прийому обговорюють перспективи співпраці

Пилип Іллєнко, голова Держкіно України, розповів про сучасний стан української кіноіндустрії і підкреслив перспективність співпраці вітчизняних і європейських продюсерів та режисерів.  "Для українського кінематографа дуже важлива співпраця з нашими найближчими сусідами. Тому участь представників нашої країни в роботі найбільшого в Східній Європі кінофестивалю в Карлових Варах є принциповою. І ми вдячні Ігорю Янковському за підтримку наших ініціатив"- сказав Пилип Іллєнко.

Виталий Манский общается с журналистом
Віталій Манський спілкується з журналістом

Меценат Ігор Янковський підкреслив, що ця співпраця повинна стати стимулом для розвитку культурного діалогу між Україною та європейськими країнами. "Ми послідовно підтримуємо вітчизняний кінематограф, і плануємо посилювати цю роботу. У співпраці з Держкіно України вже в цьому році ми успішно провели ділову зустріч MEET UKRAINIAN PRODUCERS в Каннах, організували Презентацію українського кіно в Карлових Варах. Упевнений, що через деякий час всі ці зусилля приведуть до створення нових яскравих фільмів" - додав Ігор Янковський.

Делегация кинематографистов из Эстонии
Делегація кінематографістів з Естонії

Після офіційної частини презентації учасники зустрічі змогли подивитися фільм Віталія Манського "Рідні", яка представляє Україну в офіційному конкурсі Карловарського кінофестивалю. Знятий за участю чотирьох країн: України, Німеччини, Латвії, Естонії, фільм розповідає про життя членів сім'ї режисера, які живуть у Львові та Одесі, Донецьку та Севастополі. Його рідні опинилися розділені через анексію Криму, військове протистояння на Донбасі. На прикладі своєї сім'ї режисер намагається розібратися в проблемах сучасного українського суспільства.

Организаторы приема вместе с Виталием Манским и Викторией Манской – героиней фильма «Родные»
Організатори прийому разом з режисером Віталій Манським та його мамою Вікторією - героїнею фільму «Рідні»

Завдяки підтримці Ігоря Янковського на світовій прем'єрі фільму в Карлових Варах побували учасники знімальної групи фільму, в тому числі і головна героїня - мама Віталія Манського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції