Померла Олена Несміян, головна продюсерка ТСН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колеги називали Олену Несміян "мамою ТСН".

Ми отримали трагічну звістку. Перестало битися серце Олени Несміян, головної продюсерки ТСН. Останні кілька місяців вона боролася з тяжкою хворобою, яка сьогодні забрала її життя…

Для всієї команди 1+1 медіа це величезна втрата, яку неможливо описати словами. Висловлюємо глибокі співчуття родині Олени та всім близьким.

В 1+1 медіа, та й взагалі на вітчизняному телебаченні, складно знайти людину, яка не знала Олену. Вона розпочала свій шлях у ТСН 23 роки тому, в 1997-му – і відтоді ньюзрум став її другим домом. Завдяки їй в ТСН зібралась фантастична команда талановитих професіоналів, що закохані в свою справу. Цей чудовий тандем неодноразово приводив нашу компанію до визначних нагород. Але найголовніші здобутки, що їх Олена приносила регулярно – це любов, повага та співпереживання, які аудиторія відчувала через екран. За час її роботи було створено чимало благодійних ініціатив (зокрема "ТСН. Допомога"), що врятували життя величезній кількості людей. 

Важливість настанов Олени своїй команді важко переоцінити, і вона по праву є справжньою "мамою ТСН", якій не потрібна була публічність та заслужена слава. Проте до 20-річчя ТСН Олена Несміян дала ексклюзивне інтерв’ю й розповіла про найголовніше.

Про дату, місце та час прощання з Оленою повідомимо додатково.

Колектив сайту ТСН.ua висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Олени Несміян.

Вибір редакції