Прокуратура заборонила VIP-смуги в Дніпропетровську

Дата публікації
Перегляди
1160
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прокуратура заборонила VIP-смуги в Дніпропетровську

Прокуратура подбала про рівність на дорогах Дніпропетровська / Фото: Обозреватель

Чиновники та депутати відтепер будуть їздити згідно загальних, а не особливих правил.

Прокуратура Дніпропетровської області заявляє про ліквідацію незаконних автосмуг для чиновників у Дніпропетровську. Про це УНІАН повідомили у прес-службі прокуратури.

Нагадаємо, про нові дорожні привілеї у Дніпропетровську стало відомо на початку квітня. Зокрема смуги організували в самому центрі міста на вузьких вулицях із одностороннім рухом. При цьому, як правило, ще одна смуга дороги зайнята припаркованими авто, і рух здійснюється лише по одній смузі. Через це в години пік на дорогах утворюються величезні затори.

"У порушення вимог чинного законодавства, без відповідних рішень виконкому Дніпропетровської міської ради, лише на підставі приписів Державної автомобільної інспекції були відокремлені смуги руху для службового автотранспорту по вул. Леніна на ділянці між вул. Мечнікова та прос. Карла Маркса (1998 р) та по вул. Героїв Сталінграду-вул. Барвінковській (2010 р)", - наголошується у повідомленні прокуратури.

З метою ліквідації обмежень та забезпечення безпеки дорожнього руху на вищевказаних ділянках, відповідні дорожні знаки демонтовано, відокремлені смуги руху ліквідовані.

У Дніпропетровську з'явилися VIP-смуги для чиновників

У Дніпропетровську з'явилися VIP-смуги для чиновників

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1160
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація