Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Собаки та кури спричинили бійку та стрілянину на Житомирщині

Господар обійстя застрелив двох породистих лайок.

На Житомирщині поліція розбирається в бійці та стрілянині, котра виникла внаслідок інциденту з мисливськими собаками одного чоловіка та свійською птицею іншого. Тепер учасники конфлікту винуватять у ньому один одного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

90-річна пані Софія досі не може прийти до тями від того, що сталося – за її словами, на подвір’я серед дня прибігли двоє величезних псів і почали шматувати курей та гусей. Дід узявся за рушницю, щоб захистити своє господарство. "Хоче одігнати, а знаєте, це великі собаки – він гарчить до діда, кидається кусатися. Приходить дід, каже, а може, це скажений. Дід за рушницю і каже – налякаю", - твердить жителька села Климентіївка Софія Маліцька. Як наслідок, обох псів 87-річний чоловік застрелив, але вже за кілька хвилин до подвір'я пенсіонерів прийшов власник собак, а коли побачив їхні трупи – нібито пішов на діда з кулаками. "Дід кричить: ой бабо, вбивають мене! По голові його  б’є, по чому бачить, і душив його", - каже дружина постраждалого.

ВідеоНа Житомирщині розгорівся скандал через вбивство собак, що напали на обійстя пенсіонера

Дві лайки забігли в село і напали на свійських птахів! Власник садиби, 87-річний пенсіонер, на очах якого рвали курей, захищаючи своє господарство, застрелив псів. За своїх собак мисливець напав на старого. У справу втрутилася поліція.

На Житомирщині розгорівся скандал через вбивство собак, що напали на обійстя пенсіонера

У власника собак, мисливця Володимира Яроша, своя версія подій – він переконує, що нікого не бив, а того дня пішов полювати на кабана, коли двоє лайок раптово кинулися в бік подвір’я та не реагували на команди зупинитися. Псів чоловік знайшов за ошийниками з GPS. "У цей час виходить дід із палкою, замахується на мене, каже: бандит, чого ти сюди прийшов? І хотів мене вдарити. Я почав його тримати, щоб він мене не вдарив. Я діда пальцем не зачепив", - твердить власник тварин.

У поліції вважають, що винними можуть бути обидві сторонни, бо собаки мисливця заподіяли збитки господарю, а сам пенсіонер не мав права застосовувати зброю у населеному пункті. Ситуацію із бійкою правоохоронці поки що не коментують. Пенсіонер спілкуватися з пресою відмовився, а от власник собак розповів, що вбиті Ярик і Агат – це породисті лайки, чемпіони України. "Кращий представник породи у 2013 році. Друге місце на всеукраїнській виставці займав, був чемпіоном змагань по кабану, по борсуку", - каже Володимир Ярош.

Ці слова підтверджує й експерт національної категорії  по мисливських собаках Василь Осіпов. "Можна сказати, що Україна втратила генофонд породи західносибірських лайок. Це еліта – 30 дипломів першого ступеня по різних видах звірів. Це тяжка втрата", - пояснив фахівець. Власник собак запевняє, що якби була така можливість, то відшкодував би пенсіонеру збитки за домашню птицю удесятеро. Але тепер буде ще пильніше берегти своїх трьох лайок, що залишилися живими.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції