Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Світлодарській дузі бойовики використали проти ЗСУ міномети та SMS-розсилку

Ворог прагне не лише фізично знищити, а й психологічно надломити оборонців України.

Перемир’я не зупинило масованих обстрілів на Світлодарській дузі. Журналісти стали свідками появи свіжих вирв і нерозірваних снарядів поблизу позицій українських військових, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Сонце сіло – починають міномети, БМП, СПГ. Слава Богу, сюди не долетіли, впали в полі", - каже військовослужбовець із позивним "Мітріч". Міни на фронті бійці жартівливо називають "смс-ками", які постійно їм "надсилає" ворог. Але від бойовиків приходять і реальні SMS – масова розсилка з метою психологічного тиску на солдатів. Військові зізнаються, що небезпека походить не лише від ворожих мін, але й снайперів, тому зайвий раз на відкриту місцевість бійці намагаються не виходити. Розвідка твердить, що режим тиші ворог використав для вдосконалення потужних укріплень, тому вибити його звідти в разі активізації боїв тепер буде складніше.

Відео Внаслідок обстрілу зазнали поранень троє українських військових

Якщо ніч пройшла тихо, то вдень найманці відкривали вогонь навіть із великого - 120-го калібру. Напередодні ввечері міни лягали і на Світлодарській дузі. Режим тиші ворог використав для потужних укріплень.

Внаслідок обстрілу зазнали поранень троє українських військових

Спробували укріпитися й українські воїни, однак це не так легко, як хотілося б – у регіоні дуже складний ґрунт. "Воно не викопується – камінь підривати треба, куди його трактором брати", - пояснює тракторист Олексій. Він нарікає, що за чотири дні майже не просунувся в побудові траншеї, бо важке каміння постійно виводить техніку з ладу. "Я тут більше ремонтуюсь", - зізнається він.

Із настанням морозів ґрунт стає ще важчим, але військові не сумують. Вони опалюють свої бліндажі дровами та радіють, що на зиму їм вистачить. А бойовий дух додатково підвозити не потрібно – його вдосталь на передовій. "У будь-яку погоду будемо захищати Україну", - обіцяють бійці.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції