Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітингувальники протестують проти обмеження права на страйк.

У Греції демонстранти штурмували міністерство праці країни і зіштовхнулися з його керівником у вівторок, протестуючи проти обмеження права на страйк – умови міжнародних кредиторів в обмін на фінансування.

Про це повідомляє Reuters.

Близько 500 мітингувальників із пов’язаного з комуністами угруповання за допомогою ломиків відкрили металеві двері міністерства праці Греції у центрі Афін і піднялися на 8-й поверх. Там група з 50 демонстрантів зустрілася із 32-річною міністром Еффі Ахциоглу.

Мітингувальники вимагали від міністра відкликати законопроект про обмеження частоти страйків в країні, але Ахциоглу була непохитною і казала, що не відкличе законопроект.

Офіс міністра праці залишився неушкоджений, але два-три столи у коридорі до офісу були пошкоджені або перекинуті.

Нагадаємо, у травні минулого року міжнародним кредиторам вдалося дійти угоди з владою Греції, згідно з якою, та зобов'язана досягти бюджетної економії в розмірі близько 1% ВВП 2019 року за рахунок скорочення пенсійних витрат. Та ще 1% ВВП 2020 року за рахунок зниження порогу доходу, з якого розпочинається виплата прибуткового податку. Однак таке рішення викликало протести серед населення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції