Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Державні та приватні компанії оголосили протест на добу.

У четвер, 14 грудня, співробітники державних та приватних компаній Греції оголосили загальний 24-годинний протест, пише Associated Press.

Зазначається, що приводом до цього стало невдоволеня жорсткими заходами економії, що були введені грецьким урядом під тиском міжнародних кредиторів.

Організатором акції стало найбільше в країні об'єднання профспілок. Очікується, що до протесту також приєднаються співробітники системи громадського транспорту, в результаті чого буде скасовано деякі авіарейси та рейси поромів, що курсують між грецькими островами.

Наразі з перебоями працює міський трансопрт у Афінах. Метро сьогодні перевозитиме пасажирів до 16.00,  а автобуси та трамваї до 21.00.

До акції протесту долучилися також співробітники державних служб та служб охорони здоров'я. Через це лікарні надаватимуть лише екстрену допомогу. І повідомлялося про намір співробітників ЗМІ та вчителів не відокремлюватися від значної частини суспільства.

Нагадаємо, у травні міжнародним кредиторам вдалося дійти угоди з владою Греції, згідно з якою, та зобов'язана досягти бюджетної економії в розмірі близько 1% ВВП 2019 року за рахунок скорочення пенсійних витрат. Та ще 1% ВВП 2020 року за рахунок зниження порогу доходу, з якого розпочинається виплата прибуткового податку. Однак таке рішення викликало протести серед населення.

ВідеоЯк живе Греція, у якої закінчилися гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції