"Суддя-колядник" Ігор Зварич вийшов на свободу – ЗМІ

Його могли випустити з в'язниці за "законом Савченко".

Колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, засуджений за хабарництво, вийшов із в'язниці. Про це повідомляють одразу кілька ЗМІ.

Львівське видання "Варіанти" з посиланням на джерела в Державній пенітенціарній службі України повідомляє, що Зварич 12 січня був звільнений з Менської колонії в Чернігівській області, де відбував покарання, і повернувся до Львова.

Виданню "Вести" інформацію про звільнення судді підтвердив його син Віктор Зварич. "Так, його звільнили днями", - сказав він. За даними видання, "суддя-колядник" вийшов на свободу за "законом Савченко" - цей закон передбачає, що один день, проведений в СІЗО, вважається за два дні ув'язнення.

Ігор Зварич провів за ґратами сім років, понад три з них – у СІЗО.

В той же час речник управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області повідомив виданню Zaxid.net, що йому нічого невідомо про звільнення Зварича. У самій колонії та в управлінні пенітенціарної служби Чернігівської області коментар отримати не вдалося через вихідні.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно Зварича було порушено в 2008 році. Його підозрювали в отриманні хабарів на 963 тис. грн. Він довгий час переховувався, доки не був затриманий у 2009 році. 20 вересня 2011 суд дав Зваричу 10 років в'язниці. Він також був визнаний винним у тому, що змушував свого співучасника суддю В'ячеслава Любашевського приймати рішення, необхідні для отримання хабарів.

Зварич заявляв, що збирався передати знайдені в його кабінеті гроші церкві, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював. Зварич заявляв, що частина грошей потрапила до нього в кабінет під час "колядування". Через це його почали називати "суддя-колядник". У в'язниці Зварич написав книгу-автобіографію "Mein Kampf in Ukraine".

Екс-суддя Ігор Зварич просить суд пом’якшити йому покарання

Екс-суддя Ігор Зварич, засуджений на 10 років позбавлення волі за рекордний для України хабар просить суд пом’якшити йому покарання на решту терміну до виправних робіт. Дійсно має право претендувати на таку пільгу за законом, кажуть юристи, якщо своєю поведінкою доведе, що змінився. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: