Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

28 лютого відбувся допрем’єрний показ серіалу "Опер за викликом", прем’єра якого запланована на каналі "2+2" 12 березня, о 19:20.

На презентації були присутні актори серіалу Павло Вишняков, Слава Красовська, Олександр Ігнатуша, Роман Ясиновський, сценарист Андрій Бабік, оператор Олександр Кришталович, продюсери Сергій Карпенко, Дмитро Сафановський, Максим Мовчан, Вадим Червяков та інші.

Переглянути світлини заходу можна на офіційному сайті телеканалу "2+2" та на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, "Опер за викликом" - це гостросюжетний серіал про кмітливого, харизматичного досвідченого капітана Артема Трофимова. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Працюючи під прикриттям в Музеї міліції, Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки, вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень.  Допомагають Трофимову психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман і начальник ДКР на прізвисько "Дід".

"Це вже друга прем’єра в цьому році. Ми задоволені показниками "Стоматолога" і сподіваємось, що "Опер за викликом" також буде до вподоби нашому глядачу,  - зазначив Максим Кривицький. – Також в цьому телевізійному сезоні заплановано ще декілька прем`єр, про які ми розповімо згодом".

Крім того, під час презентації продюсери серіалу повідомили про те, що замість 16 раніше запланованих серій на телеекрани вийде 28 повноцінних епізодів.

Детективний серіал на замовлення телеканалу "2+2" знімав "RunGo Studio". Режисером стрічки став Тарас Ткаченко, автор ідеї та сценарист – Андрій Бабік.

"Я вдячний телеканалу "2+2" і "RunGo Studio" за те, що вони повірили в мою ідею і дали сценарній групі повну свободу у написанні цих 28 серій. Це були насичені, цікаві місяці роботи з неймовірною командою. Ми зробили неможливе, і я сподіваюсь, що нам вдасться здивувати глядачів", – розповів Андрій Бабік.

Прем'єра серіалу "Опер за викликом" відбудеться у понеділок, 12 березня, о 19:20 на телеканалі "2+2". 

Також серіал "Опер за викликом" можна буде переглянути на онлайн-платформі "1+1 video". Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції