Тільки трудотерапія: в одеському притулку заперечили побиття дітей вихователями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У справі розбираються правоохоронці.

7-річна вихованка одеського дитячого притулку "Світанок" поскаржилася на те, що її б'ють старші діти та працівники закладу. Фрагмент дитячої сповіді, записаної на телефон, виклала на своїй сторінці в соцмережі волонтерка Зоя Мельник, після чого ювенальна поліція терміново розпочала перевірку закладу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Волонтерка зустріла дівчинку в парку і спершу подумала, що та з асоціальної родини – маленька виглядала неохайно, на тілі були сліди побиття. Дитина говорила про виховательку Наталю Федорівну, тітку Раєчку. Малечі перепадало долонями по обличчю та руками нижче спини. "Вона говорила про це, як наче це цілком звичайні речі, буденні", - розповіла Мельник. Зі слів дівчинки, менших вихованців притулку б’ють старші, а педагоги ставлять малечу на коліна.

Відео7-річна вихованка дитячого притулку поскаржилася, що її б'ють працівники закладу

Фрагмент дитячої сповіді, записаної на телефон, виклала на своїй сторінці у соцмережі волонтерка Зоя Мельник. Ювенальна поліція терміново розпочала перевірку притулку "Світанок" в Одесі. А от у сам притулок знімальну групу ТСН не пустили. 

7-річна вихованка дитячого притулку поскаржилася, що її б'ють працівники закладу

Запитати, чи це правда, у вихованців притулку неможна – адміністрація закладу не пустила журналістів у будівлю. Завідувачка спростовує звинувачення в насильстві надворі та переконує, що покарання в закладі одне – трудотерапія. "Просимо щось зробити, докласти фізичні зусилля: прибирання, підрізання, поливання, у себе прибираємо в шафках", - стверджує завідувачка обласним притулком для дітей "Світанок" Інна Іщенко. Щодо можливого побиття вихованців завідувачка відмовляється це коментувати до закінчення розслідування.

Поліція ювенальної превенції вже розпочала в притулку перевірку. "Будемо з’ясовувати ступінь відповідальності кожного", - обіцяє заступник начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Вікторія Лазарчук. "Наразі там немає психолога – це ненормально, там діти із важкими долями. Зараз слідчий формує групу психологів незаангажованих для того, щоб максимально чесно та прозоро перевірити цю інформацію", - пояснив заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин.

У закладі перебувають 38 дітей віком від 3 до 17 років. Вони втратили батьків або тих позбавили батьківських прав. Оприлюднити результати перевірки ювенальна поліція обіцяє за тиждень. За її результатами чиновники обіцяють дисциплінарні та кадрові рішення.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції