Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Томос уже цієї доби повернеться до Києва – джерела ТСН

Підписаний документ привезуть зі Стамбула.

Томос про автокефалію Православної Церкви України підписано всіма членами синоду Константинопольського патріархату. Цього потребувала процедура оформлення такого документу, і тепер він отримав свій остаточний вигляд, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свої підписи на пергаменті поставили всі 12 членів Священного синоду першої за значенням православної церкви світу. Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос для України ще 5 січня, тож відтепер документ остаточно оформлений.

ВідеоОстаточно оформлений: всі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію

Члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію Української церкви. ТСН має ексклюзивні фотографії з церемонії підписання. Відтепер документ остаточно оформлений. Упродовж кількох днів він повернеться до України.

Остаточно оформлений: всі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію

За інформацією джерел ТСН, уже сьогодні сувій повернеться до України. Утім, чи буде його виставлено для огляду, чи Томос одразу ж сховають в архівах – наразі не відомо.

Як повідомлялося, 5 січня Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос, яким надав незалежний статус Православній Церкві України, про створення якої було оголошено на Об'єднавчому соборі 15 грудня 2018 року. За словами Вселенського патріарха Варфоломія, Константинопольський патріархат надаючи автокефалію, прийняв до себе мільйони вірних України як справжня церква-матір, на відміну від їхньої "мачухи".

Залиште свій коментар

Вибір редакції