Тягнули за волосся і били кулаками: у Дніпрі пасажири маршрутки накинулися на дівчину

Тягнули за волосся і били кулаками: у Дніпрі пасажири маршрутки накинулися на дівчину

Дівчина заплатила за два місця, аби поруч ніхто не сидів.

У Дніпрі пасажири маршрутки №101 побили дівчину, яка заплатила за два місця.

Відео інциденту виклали у Мережу інші пасажири.

Як повідомляє місцеве видання, дівчина заплатила за два місця. Вона не хотіла, аби поруч ще хтось сидів. Утім, не всі зрозуміли наміри пасажирки. Найбільше обурилися жінки та пенсіонерки, які накинулися на дівчину.

Скандалом і лайкою інцидент не закінчився. Один з чоловіків підійшов до дівчини і вдарив її кілька разів по обличчю кулаком. Крім того, до побиття приєдналися й інші пасажирки. Вони також долучилися до рукоприкладства та тягли дівчину за волосся. 

Наостанок її витягли з маршрутки, побивши і розірвавши футболку. Повідомляється, що за неї ніхто не заступився. Не відреагував на інцидент і водій маршрутки. 

Як повідомлялося, на південному заході Франції у місті Байонн молодики побили водія автобуса, бо він не пускав їх до салону транспорту без маски. Нині чоловік перебуває в лікарні у важкому стані.

Відео У Байонні активісти вийшли підтримати водія автобуса, якого побили за вимогу одягнути маску

У французькому місті Байонна тисячі людей вийшли на вулиці на підтримку побитого до напівсмерті водія автобуса. Чоловік перебуває у реанімації на апаратах штучного життєзабезпечення після того, як на нього напали кілька пасажирів - нібито за те, що він відмовився пустити їх до автобуса без захисних масок.  

У Байонні активісти вийшли підтримати водія автобуса, якого побили за вимогу одягнути маску

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів