У Азарова "заспівали" стару пісню про бюджет

Проект держбюджету буде у парламенті вже сьогодні

Сьогодні уряд подасть до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2012 рік, заявив міністр фінансів України Федір Ярошенко.

"Бюджет 2012 року стане бюджетом економічного зростання та недопущення проникнення другої хвилі світової кризи в реальний сектор економіки", - зазначив Федір Ярошенко та підкреслив, що бюджет наступного року буде збалансованим, а дефіцит чітко витриманим.

Говорячи про стан виконання дохідної частини бюджету у поточному році, Федір Ярошенко зауважив, що завдяки впровадженню бюджетної та податкової реформ створено сприятливі умови для зростання економіки. Так, наприклад, з початку 2011 року значно зросли надходження з усіх бюджетоутворюючих податків та зборів порівняно з аналогічним періодом 2010 року.

Нагадаємо, 14 липня відбулася перша презентація проекту державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік, яка стане основою бюджету на наступний рік. 9 вересня прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з керівниками делегацій вищих органів фінансового контролю держав-учасниць СНД сказав, що держбюджет на 2012 рік практично готовий.

Читайте також:

Кабмін закінчує розробку держбюджету-2012

Дефіцит Держбюджету за півроку скоротився на 60%

Газ для України подорожчає до 415 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: