У Борисполі застрягли півтори сотні пасажирів рейсу до Іспанії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристи повідомили про багатогодинні затримки чартерів із Борисполя.

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" у день вильоту пасажирам чартерного рейсу №5301 Київ-Барселона авіакомпанії Yanair повідомили, що їхній виліт затримується на 16 годин.

Про це ТСН.ua повідомили самі пасажири.

"Виліт був запланований на 12 ночі, а перенесений на 4 дні. У нас пропадає цілий день, адже тільки ввечері він прилетить. На рейс вимушені чекати близько 150 пасажирів — цілий Boeing. І це вже не вперше: у липні таке відбувалося, у серпні Yanair також у Барселону не вилітав, але 16-годинна затримка вперше", — розповів один із пасажирів.

Пасажир також зазначив, що жодних коментарів щодо затримки ні авіаперевізник, ні туроператор поки не надавали.

Крім того, за словами пасажира, на 13 годин також затримані рейси до Тель-Авіва та Хургади. Про це теж повідомляється на сайті аеропорту.

Затримка 12 вересня бориспіль

"Увечері телефонували туроператору JoinUP, там сказали, що нічого не відомо, просили телефонувати вдень. В авіакомпанії ніхто не бере трубку", — зазначив співрозмовник.

У прес-службі аеропорту "Бориспіль" ТСН.ua повідомили, що причини затримки не мають стосунку до роботи аеропорту, а були наслідком змін графіку авіаперевізниками Bravo та Yanair.

Нагадаємо, 14 серпня, міжнародний аеропорт "Львів" повідомив про скасування двох рейсів авіакомпанії Ernest від Неаполя до Львова і зі Львова до Неаполя.

ВідеоУкраїнські туристи третій день не можуть вилетіти зі Львова до Неаполя

Черговий неприємний сюрприз для пасажирів, які вже третій день у Львові чекають на свій рейс до Неаполя. Годину тому сімнадцятьох людей пересадили на інший рейсовий літак, де були вільні місця, він уже мав бути на півдорозі до Неаполя. Втім, виліт затримали. Ще з півсотні людей чекають на виліт у місцевому готелі. 

Українські туристи третій день не можуть вилетіти зі Львова до Неаполя

Залиште свій коментар

Вибір редакції