У компанії "Антонов" повідомили, скільки літаків Ан-26 експлуатуються

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У компанії "Антонов" повідомили, скільки літаків Ан-26 експлуатуються

Військово-транспортний літак Ан-26 / УНІАН

Їхній вік від 48 до 35 років.

Наразі в Україні в експлуатуються 53 літаки Ан-26 та його модифікацій: 24 - у  цивільній авіації і 29 - у державній авіації.

Про це повідомило ДП "Антонов" на своїй сторінці в Facebook.

Зазначається, що найстарішому з літаків 48 років і п'ять місяців (1972 року випуску, а наймолодшому - 35 років і один місяць (1985 року випуску). У компанії наголошують, що обслуговування на більшості літаків виконують згідно з регламентом технічного обслуговування літаків з періодичністю базової форми через 500 ± 50 льотних годин.

"ДП "Антонов" як розробник виконує роботи з оцінки технічного стану літаків з метою вирішення для можливості продовження ресурсів і термінів служби планера літака. Етапи індивідуальної відпрацювання термінів служби складають один-два роки. Літакам Ан-26 всіх модифікацій в індивідуальному порядку може бути встановлено призначений термін служби 50 років", - йдеться в повідомленні компанії.

В "Антонов" наголошують, що фахівці підприємства постійно працюють над модернізацією, оновленням та продовженням льотної придатності літаків типу Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-72 і Ан-74, що перебувають на озброєнні, з метою забезпечення їх безпечної експлуатації в протягом двох-п'яти років, поки їх не замінять на більш сучасні машини.

Нагадаємо, військовий Ан-26 впав і загорівся у п'ятницю ввечері під час заходу на посадку в місті Чугуєв під Харковом. На борту було 27 людей: 20 курсантів Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба та семеро членів екіпажу. Вижити на місці катастрофи вдалося двом курсантам, але в суботу один з них помер у лікарні від важких опіків.

Зараз слідчі розглядають різні версії причин катастрофи. Серед них технічна несправність, помилка екіпажу та неналежне технічне обслуговування. Відомо, що цей Ан-26 1977-го року випуску вже у жовтні мали відправити на технічну перевірку. 

Курсант, який врятувався у катастрофі, вперше вийшов з лікарняної палати та розповів про політ Ан-26

Курсант, який врятувався у катастрофі, вперше вийшов з лікарняної палати та розповів про політ Ан-26

 

Наступна публікація