У Нікополі депутати запровадили сухий закон

Дата публікації
Перегляди
1833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Нікополі депутати запровадили сухий закон

У Нікополі депутати запровадили сухий закон

З десятої вечора до десятої ранку алкоголь у Нікополі віднині - поза законом.

У Нікополі оголосили бій пияцтву та злочинам, учиненим через нього. Боротися з цими проблемами вирішили сухим законом. Місцеві депутати дослухалися порад правоохоронців, і на останній сесії міської ради ухвалили рішення - нічну торгівлю спиртним та цигарками заборонити. Сухий закон діє в Нікополі з першого листопада.

На продовження бенкету годі сподіватися, якщо на годиннику вже десята вечора. Аж до десятої ранку алкоголь, навіть слабкий, та цигарки, у Нікополі віднині - поза законом.

Хтось новації радіє, дехто - підраховує збитки.

Нічний клуб, ресторан та дискотека, хоч і розраховані на іншу публіку, проте й тут клієнтів стало менше. Депутатське рішення їх власник називає недопрацьованим та сподівається, що найближчим часом його відкорегують. А поки що вчить персонал працювати з клієнтами в нових умовах.

Каже одразу клієнтам, замовте достатньо алкоголю, а потом уже с їжею розберетесь, - розповів власник нічного клубу Сергій Марченко.

Утрачати прибуток неприємно, але воно того варте - переконані правоохоронці. Мовляв, обмеживши продаж алкоголю, і злочинів одразу поменшає. Несумлінних продавців місцева влада вже почала карати.

"Більшість злочинів скоюється саме вночі і якраз п'яними. Звичайно, якщо людина щось задумала, то її нічого не зупинить, але частина з тих, хто скоює злочини тільки під впливом алкоголю, можливо, знаючи, що проблема з продажем і на вулицю виходити не будуть", - сподівається начальник Нікопольського міськвідділу міліції Анатолій Колбатов.

Проте містяни припускають, ситуація лише погіршиться і алкоголь продаватимуть з-під поли.

Однак під час контрольної закупки, у трьох із чотирьох нічних торгових точках заборонені товари продавати таки відмовились. В одному кіоску зголосилися продати лише пляшку пива. Чи надовго вистачить сумлінності продавців та чи дістануть правоохоронці бажані наслідки - стане відомо за два місяці. Перші результати сухого закону підбиватимуть після новорічних свят.

Читайте також:

У Києві хочуть ввести "сухий закон" вночі

Депутати вирішили боротися з пияцтвом і повернути витверезники

Алкоголь більш небезпечний для людей і суспільства, ніж наркотики

В Україні різко подорожчав алкоголь

Бій пияцтву та злочинам, учиненим через нього, оголосили в Нікополі

Бій пияцтву та злочинам, учиненим через нього, оголосили в Нікополі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація