У Вінниці за несплату аліментів судили покійника 

У Вінниці за несплату аліментів судили покійника 

Фото: pixabay.com

Суд призначив покійникові 120 годин суспільно корисних робіт.

У Вінниці за несплату аліментів покійника притягнули до адміністративної відповідальності. Суд призначив померлому чоловікові 120 годин суспільно корисних робіт. 

Про це повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі.

Встановлено, що працівники Центрального відділу державної виконавчої служби (наразі Перший відділ ДВС) незаконно склали протокол про адміністративне правопорушення за несплату аліментів на померлого чоловіка. Вінницький міський суд розглянув надані виконавчою службою матеріали та призначив покійникові 120 годин суспільно корисних робіт.

Однак прокуратура оскаржила неправомірне рішення суду в апеляційному порядку. Справу закрили у зв’язку зі смертю відповідача.

“Це не перше схоже порушення органів ДВС, виявлене прокуратурою цього року. Так само незаконно працівники служби склали протокол про адміністративне правопорушення за несплату аліментів на чоловіка, який визнаний неосудним та перебуває на примусовому лікуванні у психіатричному закладі. У цьому випадку Вінницький міський суд також ухвалив рішення про притягнення відповідача до адміністративної відповідальності”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Полтавській області аліментник сплатив понад 150 тисяч гривень боргу за 7 років. Чоловіка внесли до списку боржників  та наклали арешт на його рахунки. Крім того, йому обмежили виїзд за кордон, а також керувати автомобілем.

Читайте также:

Новини тижня: як у боротьбі за аліменти не нашкодити власній дитині

Новини тижня: як у боротьбі за аліменти не нашкодити власній дитині

Повʼязані теми:

Наступна публікація