Учасники Помаранчевої революції знов збирають Майдан

Учасники Помаранчевої революції знов збирають Майдан

Протести проти Податкового кодексу на Майдані у 2010 році / Фото: УНІАН

Коаліція учасників Помаранчевої революції провела консультації з багатьма громадськими організаціями щодо спільних дій з відзначення знаменної дати.

Коаліція учасників Помаранчевої революції (КУПР) оголосила про проведення "Дня Свободи" 22 листопада. Про це повідомила прес-лужба організації.

Як повідомив перший заступник голови правління Коаліції Петро Михайленко, організація провела консультації з багатьма громадськими організаціями щодо спільних дій з відзначення знаменної дати. За словами пана Михайленка, ця дата подвійна - сьома річниця Помаранчевої революції і перша - Податкового Майдану.

Організатори "Дня Свободи" закликають підприємців, які торік не отримали виконання своїх вимог, вийти на Майдан і добиватися захисту своїх прав.

Коаліція учасників Помаранчевої революції виступила з заявою стосовно річниці Майдану і пропонує її до обговорення всіма патріотичними силами як основи для Резолюції, яку буде прийнято спільно 22 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 1 грудня бізнесмени планують оголосити загальнонаціональний страйк під гаслом "Переоблік влади" – 200 тисяч підприємців не вийдуть на роботу.

Читайте також:

200 тисяч підприємців зберуться на Податковий майдан-2

"Чорнобильський майдан": пільговиків під Радою змінили політики

Суд звільнив з-під варти активіста Податкового майдану

Повʼязані теми:

Наступна публікація