В Угорщині Зеленського закликали розібратися з купою закарпатського сміття на Тисі

В Угорщині Зеленського закликали розібратися з купою закарпатського сміття на Тисі

Президент Угорщини розчарований, що Зеленський досі не вирішив проблему із забрудненням на річці.

Президент Угорщини Янош Адер звернувся з листом до президента Володимира Зеленського та президента Румунії Клауса Йоганніса з проханням вирішити ситуацію із забрудненням річки Тиси. Він заявив, що закарпатське сміття річкою припливає до їхньої країни, а після нещодавніх повеней до них потрапила велика кількість пластикових пляшок та інших відходів.

Відповідний лист Адера опублікований на офіційному сайті угорського президента.

За словами президента Угорщини, влада не може впоратися з об'ємами сміття, яке припливає до берегів країни. Адер закликав Зеленського вирішити ситуацію із забрудненням Тиси, адже вважає, що населення Західної України скидає свої відходи в заплави річок.

"Розчаровує, що забруднення Тиси відходами не було зменшено, і що воно несе тривалу загрозу крихкій екосистемі річки", - заявив Адер у листі Зеленському. Він також зазначив, що їхні машини вже не в змозі впоратися з купами сміття, а воно надходить "у нестримній кількості". На думку президента така ситуація "не гідна європейських стандартів". 

Угорський президент також нагадав Зеленському і президенту Румунії Клаусу Йоганнісу, що вже не вперше просить їх посприяти вирішенню проблеми. За його словами, у відповідь було занадто мало істотних дій і ще менше поліпшення ситуації. 

Нагадаємо, Тиса є однією з головних річок у Східній Європі. Вона протікає через Закарпатську область, Угорщину, Сербію, частково по кордону між Україною, Румунією, а також - між Словаччиною і Угорщиною. 

Відео В Угорщину по річці Тиса сплавилось українське сміття

Український непотріб атакує Угорщину. Тони сміття припливли туди Тисою. Місцеві екологи та активісти тільки й роблять, що вигрібають пляшки з пакетами з води та вивозять їх вантажівками. Про сміттєві подарунки з України Європі дивіться далі. 

В Угорщину по річці Тиса сплавилось українське сміття

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів