Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна отримала 250 флаконів протидифтерійної сироватки

Сироватку використовують виключно для лікування хвороби.

Минулого місяця Україна отримала 250 флаконів дифтерійного антитоксину. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.

Як відомо, 150 із них передали від Програми розвитку Організації об'єднаних націй (ПРООН), ще 100 надало посольство Республіки Індія в Україні.

"Станом на 29 листопада створено централізований запас сироватки, що дозволить оперативно надавати необхідну кількість доз для лікування в разі необхідності. Додатково сироватку буде розподілено та доставлено в регіони вже найближчим часом. 38 флаконів дифтерійного антитоксину вже надано Закарпатській області. Також у регіонах ще залишається запас сироватки, що був отриманий у якості гуманітарної допомоги в серпні 2019 року від Всесвітньої організації охорони здоров'я", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дифтерійний антитоксин використовують винятково для лікування дифтерії.

Нагадаємо, 27 листопада прем'єрміністр України Олексій Гончарук оголосив про початок інформаційної кампанії на користь вакцинації і почав з власного прикладу – зробив щеплення.

За словами голови уряду, наразі проти дифтерії не вакцинувалась кожна друга доросла людина в Україні, серед дітей до року цей показник не кращий — трохи понад 65%. А ось після спалаху кору кількість щеплених від цієї інфекції набагато більша: серед дітей до року — 76% вакцинованих, до 6 років — 87%.

 

Відео Харківські медики заявили про другий випадок дифтерії: сироватки лишилось зовсім трохи

Хворобу клінічно підтвердили у жінки, нині чекають на результати лабораторного дослідження. Наприкінці жовтня в інфекційну лікарню області вже шпиталізовували одну хвору. ЇЇ діагноз підтвердили лабораторно. Харківські медики наголошують, що сироватка для лікування поки що є, але її недостатньо.   

Харківські медики заявили про другий випадок дифтерії: сироватки лишилось зовсім трохи

Залиште свій коментар

Вибір редакції