В асортименті "Розетки" з'явилися електронні сигарети

Інтернет-магазин "Розетка" провів чергове розширення асортименту. У каталозі магазина з'явився розділ, присвячений електронним сигаретам, з зв'язку з чим експерти "Розетки" підготували публікацію про ці пристрої.

Електронні сигарети сьогодні — прогресивний, але не надто звичний спосіб куріння. Уже прижився спеціальний термін — вейпінг (від англійського "vaping") — від неологізму "vape", що означає "вдихати і видихати пар". Вейперів називають "парильниками", а процес — "парінням". 

Ці прилади користуються стійкою, стабільно зростаючою популярністю. Вейпінг став субкультурою, чимось на зразок хобі. Це пов'язано і з тим, що такі пристрої дають чимало можливостей для вивчення. 

Звичайно, цей девайс складніше звичайної сигарети. Пристрої для паріння бувають різних видів. Загальне — випарник або атомайзер — металева спіраль, до якої за допомогою негорючого гніту подається особлива рідина. При нагріванні спіралі рідина стає паром, який вдихає "парильник". Для нагрівання атомайзера є акумулятор. 

По суті — це інгалятор. Людина вдихає пар, а не дим, як при курінні. Звичайні складові — пропіленгліколь, гліцерин, вода, нікотин. Присутні ароматичні добавки, що імітують запахи тютюну, фруктів, напоїв та ін. Вміст нікотину може бути різним. Існують безнікотинові рідини. Їх вважають за краще ті, для кого головне — процес, а не нікотин. 

Електронну сигарету потрібно заряджати. Також час від часу необхідна дозаправка рідини. Має термін служби і випарник. Дешеві моделі — без заміни випарника. У більш досконалих пристроях передбачена також заміна спіралі. 

Моделі відрізняються характеристиками, конструкцією, способом заправки, рідинами. Все це відкриває простір для експериментаторів. Цікаво порівнювати пристрої, здобувати нові моделі, деталі. Деякі перебирають чимало варіантів. Підбір рідини — окреме завдання. Від її складу і запаху залежить задоволення від паріння. 

Для початку варто визначитися з формою корпусу. Існують циліндричні моделі, що нагадують сигари. Особливою популярністю користуються пристрої з плоским корпусом, які чимось нагадують запальнички. Вони стильно виглядають і зручно лягають в руку. 

Розмір сигарети і ємності для рідини також мають значення. Для новачка буде розумним придбати набір з маленьким або середнім контейнером. При меншому обсязі можна перепробувати більше рідин. А дегустація — майже обов'язковий етап початківця парильщика. 

Ідея бездимного і порівняно нешкідливого куріння набуває все більшої популярності в світі. Число прихильників електронних сигарет зростає і в нашій країні. 

Чималий асортимент приладів і аксесуарів до них представлений в новому відділі інтернет-магазину "Розетка". Тут є одноразові пристрої, стартові набори, різноманітні комплектуючі від провідних виробників. Крім того, є вибір різних рідин на будь-який смак. 

Повна версія публікації — на B2Blogger.com.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: