Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибираємо кагор на великодній стіл

Експерти рекомендують український кагор Koblevo.

Асоціація сомельє України та Школа вин Дмитра Сидоренка провели щорічну закриту дегустацію вітчизняних кагорів. Традиційно наосліп оцінювали найпопулярніші позиції, які будуть в українців на великодньому столі. Найкращі оцінки отримав Кагор Koblevo.

Засновник школи вина Дмитро Сидоренко при виборі кагору радить дотримуватися кількох простих правил:

По-перше, купувати вино в супермаркетах, обирати вино тих виробників, яких знаєте, які вирощують власний виноград, дотримують складну технологію виробництва і зберігають традиції.

По-друге, обов'язково перевіряти акцизну марку, назву і місце виробництва продукту, а також, якість закупорки пляшки. Правильний кагор, як і будь-яке інше вино, неможливо виробляти кустарним способом, підробки найчастіше продаються на ринках і саме вони можуть бути небезпечні для здоров'я.

"Щорічно ми проводимо сліпу дегустацію кагорів, які продаються в Україні і вже багато років поспіль кращим стає Кагор Український від Koblevo. Це класичний кагор з інтенсивним рубіновим, темно-червоним кольором, складним ароматом сухофруктів, чорносливу, шоколаду та чорної смородини. Він відрізняється насиченим оксамитовим смаком та ідеально доповнить великодній стіл" - розповів Дмитро Сидоренко.

Кагор-коблеве

Дані професійної дегустації сомельє підтверджуються і споживчими перевагами - в Україні найбільшою популярністю користується Кагор Koblevo - його вибирає кожен четвертий українець. Дані дослідження аналітичного агентства RTRI підтверджують лідерство бренду Koblevo на ринку кагорів. Авторська рецептура, оригінальний смак і яскравий аромат Кагору Koblevo підкорили мільйони українців і вже багато років поспіль є кращим вибором для пасхального столу.

Важливо, що кагор ідеально підходить до великоднього столу - поєднується і з паскою, і з м'ясом. Щоб відчути особливий аромат та смак кагору, слід подавати його кімнатної температури.

Надмірне споживання алкоголю, алкоголь

Залиште свій коментар

Вибір редакції